Vik II (v. Cantos) 3e in Grote Prijs Vejer de la Frontera

Vik II (v. Cantos) en Lance Whitehouse zijn 3e geworden in de Grote Prijs van Vejer de la Frontera in Spanje, Danique (Wittinger VDL x Lupicor), gereden door Alberto Zorzi, werd 8e.

Brioni de Videau (v. Indoctro) en Jaime Gabarron de Jimenez wonnen twee 1.30m jonge paarden rubrieken.

4e 1.45m en 6e 1.40m rubrieken: Icarus (Douglas x Sioux de Baugy), gereden door Jérôme Guery
6e 1.45m rubriek: Zaire (Indoctro x Marlon), gereden door Derek McCoppin
7e 1.45m rubriek: Tiger (Cardento x Stanford), gereden door James Davenport
3e 1.40m rubriek: Diva ST (Harley x Furore), gereden door Julia Dahnelius
6e en 10e 1.40m rubrieken: Douglas Egypte (Douglas x Quite Easy I), gereden door Maaike Schoormans
8e 1.40m rubriek: Eliseo (Indoctro x Sheyenne de Baugy), gereden door Jenny Thompson
10e 1.40m rubriek: Chento D (Indoctro x Emilion), gereden door Douglas Duffin
2e 1.35m rubriek: Hades (Indoctro x Almhugel de Lauzelle), gereden door Clara Mielich
6e en 10e 1.35m rubriek: Candelight K (Cardento x Everest VDL), gereden door Stina Lillj
5e 1.30m jonge paarden rubriek: Floriona (Harley x Empire), gereden door Paola Amilibia
5e 1.30m jonge paarden rubriek: Firestone (Indoctro x Corland), gereden door Danielle Farnsworth

 

CSI2* Oliva, Spanje

Op het concours van Oliva sprongen ook nakomelingen van onze hengsten.

Indor GP (Indorado x Ahorn) en Marco Porro wonnen een 1.35m rubriek, Ping Pong MGR (Pan Am VDL x Kojak), gereden door Oleg Krasyuk, won een 1.30m jonge paarden rubriek en Carbani (Carolus II x Baloubet du Rouet), gereden door Jemma Kirk, won een 1.30m rubriek.

Andere nakomelingen plaatsten zich als volgt:
3e 1.40m rubriek: Fragile van ’t Paradijs (Indoctro x Surrealist van ’t Paradijs), gereden door Emilie Conter
5e 1.40m en 9e 1.35m rubrieken: Aleksander TF (Cantos x Burggraaf), gereden door Marco Porro
10e 1.40m rubriek: Dirkje-E (Zirocco Blue x Andiamo), gereden door Chloe Vranken
6e 1.35m rubriek: Isaurapracht (Douglas x Pachat II), gereden door Vincent Lambrecht
tweemaal 10e 1.35m rubrieken: Bugsy Malone d’Hof ten Bos (Corland x Farmer), gereden door Marine Lenoble
10e 1.35m rubriek: Witro (Indoctro x Jackson), gereden door Shane O'Reilly
3e 1.35m jonge paarden rubriek: Katinka vh Valenberghof (Corland x Montender), gereden door Harold Boisset
3e 1.30m jonge paarden rubriek: Appolon (Pan Am VDL x Marlon), gereden door Oleg Krasyuk

 

 

Linked horses

This website uses cookies. This way we can ensure that your browsing experience is made even more pleasant.
Learn more