Succes op KNHS regiokampioenschappen

Op de diverse provinciale kampioenschappen werden goede prestaties neergezet door nakomelingen van VDL hengsten

De amazone Hester Klompmaker heeft hele mooie resultaten neergezet op het Regiokampioenschap van Friesland. In de klasse ZZ werd zij met het paard Guesssina eerste in de klasse ZZ. Deze merrie is een nakomeling van onze hengst Zirocco Blue.  Met de schimmelruin Henderson (v. Cardento) kwam Hester Klompmaker uit in de klasse Z en nam daar eveneens de eerste prijs mee naar huis.
In de klasse Z werd onze eigen gefokte merrie Gouvernante VDL (Bacardi x Stakkato) derde onder Elisah Aarts.

Hero Blue (Douglas x Indoctro) werd onder Biba Mc Caul reservekampioen van de klasse Z in de provincie  Utrecht. Hero Blue hebben we in gezamelijk eigendom met de Waaijstud uit Eemnes.

 
Meer nakomelingen van onze hengsten zetten mooie resultaten neer. Waarbij opvallend veel nakomelingen van Arrezzo in de uitslagen:
 
 
Friesland
Klasse ZZ
1e            Guesssina (v. Zirocco Blue)                                             gereden door Hester Klompmaker
 
Klasse Z
1e            Henderson (v. Cardento)                                                  gereden door Hester Klompmaker
3e            Gouvernante VDL (v. Bacardi VDL)                                  gereden door Elisah Aarts
 
Klasse M
1e            Foxy Foxtrot (v. VDL Wittinger)                                       gereden door Arjanne Brinkhoff
2e            Hendence VDL (Zapatero VDL)                                         gereden door Trienke Alma
5e`           Essensial Toltien (v. Cardento)                                      gereden door Hilde Veenstra
6e            Isa Tella (v. Etoulon)                                                         gereden door Remmelt Hoekstra
 
Klasse L
6e            Giretta (v. Arezzo VDL)                                                       gereden door Rixt Veurman
9e            Joost VS (v. Arezzo VDL)                                                     gereden door Henny Tolsma
10e          Jalabert (v. Arezzo VDL)                                                     gereden door Rose-anne Woering
12e          Golden (v. Arezzo VDL)                                                      gereden door Marianne Wortel
 
Klasse B
5e            Golden (v. Arezzo VDL)                                                      gereden door Melissa Kloosterman
 
 
Groningen
Klasse ZZ
1e            Gyonneke (v. Boss)                                                            gereden door Thomas Gangl
 
Klasse M
3e            Gigiamo JH (v. Classe VDL)                                               gereden door Thomas Gangl
 
Klasse L
5e            Ireland (v. Corland)                                                          gereden door Larissa Molenkamp
8e            Hero-w (v. Glasgow-w Vh Merelsnest)                           gereden door Ilse Haverkamp
                         
 
Klasse B
6e            Emilio (v. Indoctro)                                                           gereden door Willemiek Huisman
 
 
Drenthe
Klasse ZZ
1e            Abrinosa (v. Emilion)                                                        gereden door Marleen Meijer
3e            Guppie VDL (v. Arezzo VDL)                                               gereden door Alex Gill
5e            Goldenstar (v. Bacardi VDL)                                            gereden door Marcel De Boer
 
Klasse Z
2e            Horsinaa (v. Indoctro)                                                      gereden door Renate Beuving
 
Klasse M
2e            Innovator (v. Arezzo VDL)                                                 gereden door Samantha Bos
4e            I Am Elrite (v. Harley VDL)                                                gereden door Lisa Broekert
6e            Dalco VDL (v. Indouglas Van Het Bevrijdthof)             gereden door Gert van den Hof
7e            It's A Pracht VDL (v. Zirocco Blue)                                  gereden door Gert van den Hof
 
Klasse L
1e            Hanneke D (v. Baltic VDL)                                                 gereden door Manon Veerman
3e            Ceduria’s Ultimate (v. Ultimate VDL)                             gereden door Kim Speelman
 
Klasse B
3e            J-Elrite (v. Arezzo VDL)                                                       gereden door Miranda Harke
5e            Iasha (v. Zavall VDL)                                                         gereden door Andre Smid
 
 
Overijssel
Klasse ZZ
1e            Dakina II (v. Indoctro)                                                      gereden door Elike Morsink            
2e            Hamanta b (v. Dakar VDL)                                                gereden door Michel Priemis                         
3e                  Alpha (v. Corland)                                                             gereden door Britt Wiefferink        
5e            Famariloma (v. Azteca VDL)                                             gereden door Steven Veldhuis        
               
Klasse Z
1e            Hoselinde (v. VDL Campbel)                                            gereden door Steven Veldhuis
3e            Honnarissa (v. Inshallah De Muze)                                               gereden door Jan Diepman             
 
Klasse M
4e            Izavall (v. Zavall VDL)                                                       gereden door Bryan De Vries          
 
Klasse L
4e            Greylight’s hekwereld (v. Zirocco Blue)                        gereden door Pascalle Lienesch                    
 
 
Klasse B
3e            Jackpot  (v. Zirocco Blue)                                                gereden door Indy Ten Hag                             
4e            Eden-rose (v. Zavall VDL)                                                  gereden door  Jara Huisman           
 
 
Gelderland/Flevoland
Klasse ZZ
1e            Daan (v. Veron)                                                                  gereden door Suzan Schurer
 
Klasse M
1e            Cadeauminka (v. Kannan)                                                               gereden door Jil Verheij
5e            Habibi vd hazelhof (v. Emilion)                                      gereden door Kim Derks
6e            Interessant VDL (v. Zirocco Blue)                                   gereden door Cristel Kalf
 
 
Klasse L:
5e            Gazoo van de Suydersee (v. Cardento)                          gereden door Carmen Holtslag
 
Klasse B:
3e            Idool (v. Dallas VDL)                                                         gereden door Ton Derks
 
Zuid Holland
Klasse ZZ
1e            Everto (v. Harley Vdl)                                                        gereden door Senna Everse
2e            Cash Maker vd Laarsheide Z (v. Chin Chin)                  gereden door Nikita Cheung                           
 
Klasses B,L en M moeten nog verreden worden
 
Zeeland
Klasse Z:
1e            Heureuse (v. Dakar VDL)                                                   gereden door Mandy Deurloo        
2e            Excavator (v. Arezzo VDL)                                                  gereden door Nadine Timmerman 
3e            Byacinthe (v. Chin-Chin)                                                   gereden door Cees Wisse
 
Klasse M:
2e            Dechidé DN (v. Indorado)                                                gereden door Sarah De Kraker
3e            Hiawatha w (v.  Arezzo VDL)                                             gereden door Manon De Jonge       
4e            Hyacinthe  (v. Indoctro)                                                    gereden door Marit Huige                               
 
 
Klasse L:
1e            Houdini (v. Dakar VDL)                                                     gereden door Nina De Haas
 
Klasse B:
4e            Blue Vally (v. Chin Chin)                                                  gereden door Josje Moerland - Lindhout
 
Utrecht
Klasse ZZ
2e            Ferran V (v. Indorado)                                                      gereden door Thom De Koff
 
Klasse Z:
1e            Hatary MBF (v. Quasimodo Vd Molendreef)                gereden door Sanne De Jong
2e            Hero blue (v. Douglas)                                                      gereden door Biba McCaul
 
Klasse B:
1e            Jeureka (v. Inshallah De Muze)                                       gereden door Lotte Putter
4e            Montreal (v. Chello Ill VDL)                                             gereden door Floor Greeve
 
 
Limburg
Klasse Z
2e            Gucci Flamingo   (v. Harley VDL)                                    gereden door Jasper Bulthuis         
4e            Gigaberlina (v. Baltic VDL)                                              gereden door Joey Alberti
 
Klasse M              
1e            H-buriosa (v. Zirocco Blue)                                             gereden door Teun Vestjens            
 
Klasse L
1e            Illenore (v. Indoctro)                                                       gereden door Whitney Stinges
4e            Fadonja (v. Zirocco Blue)                                                 gereden door Minouk Franssen                     
 
De kampioenschappen van Noord-Holland en Noord-Brabant moeten nog verreden worden.
 
 

Linked horses

This website uses cookies. This way we can ensure that your browsing experience is made even more pleasant.
Learn more