Medewerkers

Verkoop en Export

Wiepke
van de Lageweg

info@vdlstud.com
+31-582519473

Wiebe Yde
van de Lageweg

info@vdlstud.com
+31-582519473

Janko
van de Lageweg

janko@vdlstud.com
+31-651-815225 +1-832-7063407

Jan Carel 'Jack'
Lubbers

jcl@vdlstud.com
+31-654-363842

Hanneke
Andreae
Verkoop en export kantoor

hanneke@vdlstud.com
06-15282679

Wyneke
van de Lageweg
Verkoop en export kantoor

wyneke@vdlstud.com

Dekadministratie en boekhouding

Jannie
van de Lageweg

info@vdlstud.com

Griet
Terpstra

griet@vdlstud.com

Francisca
de Vries

francisca@vdlstud.com

Edwin
Onderstijn
Boekhouding

edwin@vdlstud.com

Training en sport

James
Billington

Linnea
Sèk

Sjoerd
Kommers

Maxime
van Andel

Jantina
Pama

Alien
Veenstra

Melissa
Kloosterman

Keuringsklaarmaken hengsten en merries

Eelke
Bruinsma

Rianne
Dijkstra

Hengstenstal

Jill
Bakker

Pietrick
de Boer

Sipko
van de Lageweg

Aalbert
Aalberts

Laboratorium

Antine
Sijbrandi

Doeke
Hoekstra

Dekstation en merriebegeleiding

Wiebe Yde
Van de Lageweg

Sijko
Hoven

Robert
Hassing

Annemarie
Schuil

Beweiding, opfok en overige werkzaamheden

Sipko
van de Lageweg

Aalbert
Aalberts

Peter
Weijer

Africhting

Claus
Beishuizen