Volg ons op Facebook YouTube
Nederlands English Español VDL STUD   Bearsterdijk 14   The Netherlands   Tel: +31-58-2519-473   info@vdlstud.com home | disclaimer
VDL STUD


18-09-2012

Tersina (v. Corland) 3e in de Grote Prijs van Arezzo

Tersina (v. Corland) werd 3e in de Grote Prijs van Arezzo, Italië met Burak Azak, Cornetto (v. Cardento) werd 9e met Alberto Carrara. Cornetto en Carrara werden ook 7e in een 1.40m rubriek op tijd.
 Tersina
Vlorien (v. Orame) won een 1.35m rubriek met Fidel Segovia, deze combinatie werd ook 3e in een 1.40m rubriek.
3e 7-jarigen rubriek: Rocking Jo (v. Chin Chin), gereden door Luis Francisco de Azevedo
9e 7-jarigen rubriek op tijd: Ascot di San Patrignano (v. Corland), gereden door Fernando Fourcade Lopez
3e 6-jarigen rubriek en 6e 6-jarigen rubriek op tijd: Balestha (v. Indorado), gereden door Andrea Benatti
4e 1.50m rubriek: Vituccio (v. Orame), gereden door Juan Carlos Garcia
6e 1.40m rubriek: Zagahorn (v. Matterhorn), gereden door Mark Armstrong
10e en 9e 1.40m rubrieken: Ulano (v. Indoctro), gereden door Burak Azak
10e 1.40m rubriek op tijd: Wise Guy (v. Indoctro), gereden door Geraldine Rouch
6e 1.35m rubriek op tijd: Whin Chin (v. Chin Chin), gereden door Federico Formentini
7e 1.35m rubriek: Dancing Star Wonderland (v. Chin Chin), gereden door Guido Hornesch
5e 1.30m rubriek: Iride dei Ronchi (v. Corland), gereden door Alessandro Colombo

5* Global Champions Tour Lausanne, Zwitserland
6e 1.50m rubriek op tijd: Unique (v. Indoctro), gereden door Nick Skelton
4e 1.45m rubriek: Nice Stephanie (v. Cardento), gereden door Penelope Leprevost
10e 1.45m rubriek: Silvana (v. Corland), gereden door Kevin Staut

CSI 3* Donauschingen, Duitsland
5e 1.50m rubriek: Valentin (v. Pacific), gereden door Carsten Averkamp
7e 1.50m rubriek: What Exclusive (v. Indoctro), gereden door Gert Jan Bruggink
3e 1.45m rubriek op tijd: Zydoctro van de Kapel (v. Indoctro), gereden door Marc Bettinger
10e 1.40m rubriek en 6e 1.25m rubriek: Elle Chin (v. Chin Chin), gereden door Josef-Jonas Sprehe
7e 1.35m rubriek: Fanaka A (v. Chin Chin), gereden door Daniel Deussen
8e 1.35m rubriek en 10e 1.25m rubriek: Contrast (v. Indoctro), gereden door Niklans Schmitz
9e 1.25m rubriek: C-C Heart (v. Cardento), gereden door Abdullah Al Marri

 



Corland 'Keur en Elite'
Cardento 'Elite'
Indoctro 'Preferent'

Pagina delen: