Door VDL Stud verkochte paarden springen mee in het Mexicaans Kampioenschap

Op het Mexicaans Kampioenschap springen sprongen een heel aantal paarden mee die door de VDL Stud verkocht zijn naar Mexico.

Ares (Cardento x Zandigo) en Nicolas Pizarro zijn 3e geworden in het Nationaal Kampioenschap Gran Premio in Balvanera, Mexico. Ze werden 4e en 8e in de Gran Premio voorrondes.

Desie (Westpoint x Legaat), gereden door Andres Gonzalez Dufrane, werd 4e in de finale vd Masters klasse. Ze wonnen een voorronde en werden 3e in een andere voorronde.

 

Hieronder de lijst van paarden die door de VDL Stud verkocht zijn naar Mexico en die aan het Mexicaans Kampioenschap deelnamen:

Gran Premio
Ares, gereden door Nicolas Pizarro Suarez

Clasico
Aristotelis (Indoctro x Voltaire), gereden door Antonio Chedraui
Davidoff, gereden door Pepe Madariaga
Evidence gereden door Alisson Lima Lima
Elan gereden door Alisson Lima Lima
Cabriole, gereden door Bárbara García
Ezteca, gereden door Alisson Lima Lima

5-jarigen
Heleon, gereden door Jefferson Martins Maquieira CAMPEON!
Huapango, gereden door Manuel Gonzalez Dufrane
Hoela Hoep, gereden door Daniel Pedraza Littlewood

6-jarigen
Larezzo, gereden door Gustavo Ramos H Leyva
Game Boy, gereden door Jose Antonio Vallarta
Giro de Bears, gereden door Gustavo Ramos H Leyva
Go Go Blue, gereden door Victor Morales

Amateur hoog
Vigo R, gereden door Pepe Madariaga
Zo True, gereden door Federica Garcia
Dumigoya, gereden door Manuel Gonzalez Dufrane
Darisma VDL, gereden door Ruben Darío RZ

Amateur medium
Fudine, gereden door Carlos Hagenbeck

Amateur laag
8e: Ines El Camino, gereden door Jorge Fernandez
10e: Captain VZ, gereden door Carlos Olea
Grusus (Cantos x Indoctro), gereden door Jose Manuel Franco
Eagle VDL, gereden door Rosannete Diaz

Juvenil hoog
Ceci Tahnee, gereden door Eduardo Romero

Juvenil medium
Corlinus, gereden door Mauricio Ralf Peter Neumann Vollmar
Exclusividence, gereden door Paula Senderos

Juvenil laag
8e: Doc Chin VDL, gereden door Fatima Ruiz
Xico, gereden door Sonia Rempel
Diamont GR, gereden door Diego Riaño

Masters
Desie, gereden door Andres Gonzales

C-1
Dartuna, gereden door Francois Esteves
Diarado Kid, gereden door Christa Ekstrand

Preliminar
3e: Dizigeunerin VDL, gereden door Jesus Omar Pelcastre
Fhigaro Flake, gereden door Jose Maria Sierra Lendle
Dreamboy, gereden door Pol Marine

Intermedia
3e: Edward, gereden door Carla Abascal
Grandeur, gereden door Lucia Villanueva
Dubay VDL, gereden door Ana Paola Ramirez
Facarole VDL, gereden door Itziar Yrigoyen

Debutante ruiters
Hubrena FDS, gereden door Irazema Garza
Apollo G, gereden door Irazema Garza
Espresso JWB, gereden door Alejandro Monroy

Open 1.20 klasse
Fabian VL, gereden door Juan Ignacio Walker
Adatio, gereden door Mariana Franco

Open 1.10m klasse
Denver VDM, gereden door Fabrissio Perez
Hilton III, gereden door Martin Jimenez

 

Twee nakomelingen van onze hengsten deden het ook goed:

Ehrens (Cardento x Concorde), gereden door Luciana Roberta Gonzalez Guerra, werd reservekampioen in de Juvenil Medium klasse, hij won een van de voorrondes en werd 2e in een andere voorronde.

Cadence Greenfield Z (Corland x Carthago), gereden door Vivial V Silva, werd reservekampioen in de Intermedia B klasse, hij won een voorronde en werd 3e in een andere voorronde.

 

Gekoppelde paarden

Ares